Op zaterdag 2 april zingt Kinderkoor Viva la Musica in de kindermuziekweek. Vorig voorjaar is er een kinderkoorschool gestart in Zwolle en er is nu een beginnerskoor voor kinderen in de leeftijd van groep 3, 4 en 5. Het kinderkoor is voor kinderen uit de groepen 6, 7 en 8. In de kindermuziekweek willen we graag laten horen wat we doen en hoe leuk zingen is. (meer info over de kinder muziek week)
Er is er een openbare demonstratieles van de beide koren in de Theodorakapel, Theodorahof 20, in Zwolle van 11:00 uur tot 12:00 uur. Alle ouders en kinderen zijn welkom om zaterdag te komen luisteren en ook mee te doen met de spelletjes. Eerst zijn de jongste kinderen uit het beginnerskoor te horen, zij zingen Nederlandse kinderliedjes met spelletjes.
Dan kunnen aan het eind van hun programma alle kinderen meedoen. Daarna zingt het kinderkoor een aantal grappige volksliedjes, een mooi lied van Rameau uit de film “Les Choristes” en wat spelletjes, hier kunnen de oudere kinderen dan weer aan meedoen. Na afloop is er een kleine verassing voor alle kinderen.
De koorschool biedt een algemene muzikale vorming aan door middel van het samen musiceren. Door zelf te zingen en te bewegen raken ze bekend met de basis van alle muziek. In de wekelijkse lessen ontwikkelen de leerlingen hun stemgebruik, ritme- en maatgevoel en muzikaal gehoor. Dit alles doen ze aan de hand van kringspelletjes en liedjes die passen bij hun leeftijd. Door dit zingend en spelend de muziek verkennen, wordt het een tweede natuur van de kinderen en blijft het plezier voorop staan. Daarbij krijgen ze (voor hen) ongemerkt een solide basis waar ze later veel profijt van hebben.
Naast de koorrepetitie, krijgen alle kinderen van het beginnerskoor en het kinderkoor iedere week 6 minuten individueel muziekles waarbij ze werken aan stemvorming en noten lezen. De repertoirekeus is breed maar de nadruk ligt op Nederlandse kinderliedjes, goed gecomponeerde volksmuziek en klassieke koormuziek. Een belangrijk uitgangspunt bij de repertoirekeuze is dat de muziek aansluit bij de belevingswereld van de kinderen. Docente Ceciel van der Zee zegt: “Het belangrijkst in de koren is dat kinderen zelfvertrouwen ontwikkelen om hun stem te laten horen, dat ze leren samenwerken en dat ze heel veel plezier hebben in het maken van muziek.”


Pingback: gray zone challenger
Pingback: Phim Phieu Luu
Pingback: virtual office for rent
Pingback: som777
Pingback: marbo 9000
Pingback: BAU4IQ
Pingback: เช่าตู้เกมส์
Pingback: คลินิก สุขภาพจิต
Pingback: ทัวร์เวียดนาม
Pingback: ufabet789
Pingback: kc9
Pingback: trimmeri
Pingback: เว็บปั้มไลค์
Pingback: drain cleaning philadelphia
Pingback: Aviator game online
Pingback: https://sabagh.lanpartiran.ir/pocket-option-traders-navigating-the-world-of/
Pingback: Jacob
Pingback: instalação cablagem informática
Pingback: หนังโป๊
Pingback: 1xslot
Pingback: เซ็กทอย
Pingback: ตู้ล่าม
Pingback: essentials
Pingback: เกียรติบัตรฟรี
Pingback: กระเช้า
Pingback: คลินิกปรับรูปหน้า นางลิ้นจี่
Pingback: av
Pingback: หาแม่บ้าน
Pingback: Alexander Debelov Go X
Pingback: pinupkazinoskachatnatelefonbesplatno.jylutehnika.kz
Pingback: silicon dolls for sale
It’s a pity you don’t have a donate button! I’d without a doubt donate to this fantastic blog!
I guess for now i’ll settle for bookmarking and adding your
RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and
will talk about this site with my Facebook group.
Chat soon!
Thank you for some other informative website. Where else may I am getting that kind of info written in such a perfect way?
I’ve a project that I am simply now operating on, and I’ve been on the look out for
such information.
Link exchange is nothing else but it is just placing the other
person’s weblog link on your page at appropriate place
and other person will also do similar in support of you.
Simply wish to say your article is as astounding. The clarity on your put up is just cool and
i can think you’re an expert on this subject.
Well with your permission allow me to snatch your RSS feed to keep
updated with coming near near post. Thank you a million and please
continue the gratifying work.