Wachtwoord vergeten?
HOME
Koorschool
  Wat wij bieden
  Waarom zingen
  Werkwijze
  Foto / Video
  Contributie
  Dirigent en bestuur
  Partners
Lid of vriend worden
Agenda & Historie
Contact
 
Partners
Wij werken in een uitgebreid netwerk van enthousiaste mensen die zich soms belangeloos voor ons inzetten.
Voor meer informatie over deze samenwerkingspartners zie onderstaande links.

 

- Sequens - http://www.sequensinfo.nl

- Jan van Wijk, pianist - http://www.pianistjanvanwijk.nl

- Vocaal Talent Nederland - http://www.vocaaltalent.nl

- Mamour Seck, percussionist - www.mamourseck.com

- Harma Everts, sopraan en oud-lid  van Viva la Musica - http://harmaeverts.nl

- Poppentheater Valentijn, Elly Bakker - http://www.ellybakker-valentijn.nl

- Gertie Bruin, accordeonist - www.gertiebruin.nl
- Wiljan Smit, fluitiste - http://www.wiljansmit.nl

 

Vormgeving en ontwerp: 

- Anique Nijboer, reclamebureau - info@nijboer.nu

- Jan Leendert Anholts, posters / fotografie - www.jas.graphics